Sparing nr 2: Wda 2 Świecie - Wisła

Już jutro nasza drużyna rozegra drugi mecz sparingowy, w którym zmierzy się z najmocniejszym sparing partnerem w okresie przygotowawczym Wdą Świecie. Mecz ten odbędzie się na boisku rywali, a początek zaplanowano na godz. 16:00.

W pierwszym meczu sparingowym, rozegranym w Kijewie Królewskim, trener Wójcik dał szansę pokazania się wszystkim zawodnikom chętnym do gry w naszym zespole. Oczywiście o personaliach za wcześnie pisać ale już wkrótce powinny pojawić się pierwsze nazwiska które klub będzie mógł oficjalnie potwierdzić.

W sobotę zmierzymy się z rezerwami Wdy Świecie które są nowym zespołem zasilonym głównie uzdolnioną młodzieżą, a także wspartą doświadczonymi zawodnikami z Toru Laskowice. Zapowiada się trudne spotkanie szczególnie na wzgląd na to że jesteśmy dopiero w początkowej fazie przygotowań do sezonu. W przypadku sparingu wynik jest jednak najmniej istotny, a najbardziej liczy się zgranie zespołu. Liczymy na ciekawe widowisko i serdecznie zapraszamy na stadion w Świeciu w sobotę na godzinie 16.00