Poznaliśmy rywali ligowych w sezonie 18/19

Znamy już terminarz rozgrywek B klasy bydgoskiej grupy II na sezon 2018/19. Pierwsza kolejka rundy jesiennej rozegrana zostanie 25/26 sierpnia a ostatnia 3/4 listopada. W pierwszym spotkaniu podopieczni Dariusza Wójcika zagrają na swoim stadionie  z Czarnymi Lniano. W drugiej kolejce czeka nas spotkanie wyjazdowe do Przechowa na mecz z nowo stworzoną drużyną Strażaka. Rundę jesienną zakończymy spotkaniem na wyjeździe z Tygrysami Sulnowo.

Do A - klasy awansowała drużyna Grom Osie czyli mistrzowska drużyna poprzedniego sezonu. W odwrotną stronę do naszej ligi za to nie trafił żaden spadkowicz. Doszło do przetasowania B-klasowych grup. W porównaniu z poprzednim sezonem zespoł z Fordonu trafił do I grupy bydgoskiej , a do naszej grupy doszły nowo stworzone drużyny Strażaka Przechowo oraz Tygrysy Sulnowo. Pozostałe drużyny są nam dobrze znane, z którymi rywalizowaliśmy w zeszłym sezonie. Łącznie grupa B-klasy w której będziemy rywalizować będzie liczyła 11 zespołów.