Zmiany w kadrze Wisły

Dzisiaj możemy oficjalnie potwierdzić informację, kto wzmocni naszą drużynę w nowym sezonie 2018/2019. Do naszej kadry dołączy, aż ośmiu nowych zawodników.

1. Kotala Patryk - zawodnik mieszkający w Grucznie, ostatnio udanie grał w V ligowym klubie Toru Laskowice, gdzie był wyróżniającym się zawodnikiem zespołu. W sezonie 2014/2015 występował w naszym klubie będąc w tym czasie najlepszym zawodnikiem. Patryk może grać na pozycji napastnika. Jego próbkę umiejętności mogliśmy zobaczyć w meczach sparingowych gdzie strzelił 5 bramek. Liczymy że utrzyma swoją formę strzelecką w meczach ligowych.
  2. Przesmycki Przemysław – zawodnik mieszkający w Grucznie. Ostatnie pół roku spędził na leczeniu kontuzji, a wcześniej występował w V ligowym klubie Toru Laskowice. Przemek jest bramkostrzelnym bocznym pomocnikiem i również skutecznym egzekutorem rzutów karnych.

3. Kuffel Konrad - wychowanek Wdy Świecie, w sezonach 2015/2016 oraz 2016/2017 występował w drugim zespole Wdy/Strażak gdzie awansowali do IV ligi. W ubiegłym sezonie występował w Torze Laskowice gdzie był podstawowym obrońcą zespołu. Konrad może też grać na środku pomocy.

4. Zieliński Krzysztof - wychowanek Wisły Gruczno, w czasie swoje kariery występował w zespołach takich jak Grom Osie, Wda Świecie, Victoria Lisewo, a ostatnio Czarni Lniano w czasie gdzie klub ten awansował do A klasy. Krzysztof gra na pozycji bramkarza.

5. Otlewski Mirosław - doświadczony zawodnik z udanymi występami w wyższych ligach został wypożyczony na rok z klubu Sparty Przysiersk. Mirosław gra na pozycji bramkarza.

• Jagielski Olaf - siedemnastoletni zawodnik pochodzącym ze Świecia który powraca do Wisły po roku gry w zespole młodzieżowym Sparty Przysiersk. Olaf może występować na boku obrony lub na bokach pomocy.

• Kwirant Oskar - dwudziestoletni zawodnik który po rocznej przerwie wznowił treningi w naszym klubie. Wcześniej występował w takich zespołach jak Czarni Lniano czy Gwiazda Bukowiec. Oskar może występować jako środkowy ofensywny pomocnik.

• Plutowski Karol - wychowanek Wdy Świecie, a ostatnio występował w klubie Czarnych Lniano. Karol może występować na pozycji środkowego lub bocznego obrońcy.

• Doligalski Patryk, Kajzer Kamil – wznowili treningi.

• Bardzo prawdopodobne ze większość tych zawodników zadebiutuje w najbliższym meczu ligowym, który odbędzie się już w sobotę. Nowych zawodników serdecznie witamy w drużynie i życzymy powodzenia.