Zapowiedź meczu: Wisła - Victoria Śliwice

W najbliższą sobotę na Stadionie w Grucznie, nasza drużyna rozegra mecz z Victorią Śliwice. Obie jedenastki, obecny sezon zaczęli zupełnie odmiennie. Potencjalnie Śliwice były typowane jako jeden z faworytów do wygrania naszej ligi. Niestety wyniki zweryfikowały ich plany i po 4 kolejkach mają zerowy dorobek punktowy.

W naszej drużynie przed sobotnim meczem, trener Wójcik nie będzie miał do dyspozycji całej kadry zespołu, bowiem z powodu wyjazdu nie będzie aż czterech zawodników z podstawowego składu, a warto dodać że nadal kilku zawodników leczy kontuzje. Zatem zapowiada się szansa dla zmienników by udowodnić swoją przydatność dla zespołu.

B klasa gr.2, V kolejka Wisła – Victoria Śliwice 22.09.2018 (sobota), godz. 16:00 Stadion w Grucznie.

Zapraszamy.