Wyniki turnieju "WisłaCup"

Siedem drużyn z rocznika 2008 rywalizowało w turnieju halowej piłki nożnej którego byliśmy organizatorem.W ostatniej chwili wycofała się drużyna Victorii Lisewo. Grano systemem "każdy z każdym", a mecze trwały 15 minut. Najlepsi okazali się orlicy Polonii Bydgoszcz, którzy zgromadzili 15 pkt (5 wygranych, 1 porażka). Na drugim miejscu była Wisła II Gruczno z 12 punktami, a trzecia Wisła I Gruczno z 11 punktami. Jest to nie lada sukces dla naszych młodych zawodników, gdyż w turnieju grały zespoły dużo dłużej trenujące, a także stanowi to również wizytówkę dobrze wykonanej pracy przez trenera Mariusza Przesmyckiego. Warto również odnotować wyróżnienia które zdobyli zawodnicy naszych drużyn. Nagroda dla najlepszego bramkarza turnieju przypadła Mateuszowi Barańskiemu, a MVP turnieju został Mateusz Trochowski.

Serdecznie gratulujemy!