Pomoc dla Marcina

Podczas wczorajszego meczu Wisła Gruczno - Tęcza Wiąg wygranym przez Wisełkę 3 : 1 kwestowaliśmy dla zawodnika naszego Klubu, kolegi i przyjaciela Marcina Szymeckiego który walczy z bardzo poważną chorobą nowotworową. Zarówno piłkarze jak i kibice nie szczędzili gotówki na rzecz pomocy Marcinowi w jego walce z chorobą. Podczas tego meczu zebraliśmy kwotę 1646 zł. Również dzisiaj podczas turnieju orlika rozgrywanego w Grucznie w którym to młodzi piłkarze Wisełki odnieśli komplet zwycięstw, także kwestowaliśmy dla Marcina. W dniu dzisiejszym uzbieraliśmy kwotę 255 zł. Podczas dwudniowej kwesty uzbieraliśmy na pomoc dla Marcina kwotę 1901 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie Marcina w jego walce o powrót do zdrowia.
Dziękujemy !!!

(fot. Facebook Tęczy Wiąg)