Podsumowanie okresu przygotowawczego

W najbliższą sobotę meczem z Czarnymi Lniano (ul. Świecka 21, Gruczno) Wisła zainauguruje pierwszą kolejkę sezonu 18/19. Do tego spotkania nasi zawodnicy przygotowywali się od 23.07.2018, kiedy to po raz pierwszy spotkali się na treningu pod wodzą nowego trenera Dariusza Wójcika.

W tym czasie rozegrali także pięć meczów sparingowych z których przegrali tylko jeden. Stosunek bramkowych spotkań wyniósł 19 strzelonych : 15 straconych

Czekając już niecierpliwe na inaugurację rundy wiosennej prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań kontrolnych naszego zespołu

1.Pomowiec Kijewo Królewski – Wisła Gruczno 2:3

2.Wda/Tor Świecie –Wisła Gruczno 4:0

3.Tor Laskowice – Wisła Gruczno 2:9

4.Wisła Gruczno – Tygrysy Sulnowo 4:4

5.Wisła Gruczno – TKP Tuchola 3:3

Jak wiadomo w meczach sparingowych wynik jest sprawą drugorzędną a głównym ich celem jest zgranie drużyny i przećwiczenie różnych wariantów gry i ustawienia. Trener Dariusz Wójcik chciał dać każdemu z zawodników szanse na pokazanie swojej przydatności dla zespołu. W sumie w spotkaniach towarzyskich zagrało aż 29 zawodników.