Po 20 latach ligowe debry z Przechowem

W drugim meczu sezonu a pierwszym na wyjeździe nasza drużyna zmierzy się z jednym z dwóch nowych zespołów w tegorocznej b - klasie – LZS Strażakiem Przechowo. Sobotni mecz oprócz standardowej walki o punkty będzie także pierwszym pojedynkiem derbowym Wisły, która przypominamy rozegra jeszcze dwa takie pojedynki (Wiąg, Sulnowo) w tej rundzie. Sobotni mecz odbędzie się na stadionie w Przechowie, a jego początek zaplanowano na godz. 16:00. Strażak Przechowo, to znana marka w regionie która po rozwiązaniu zespołu z IV ligi i roku przerwy w grze wraca do rozgrywek od najniższej ligi. Obecnie zespół tworzą lokalni zawodnicy którym zależy na istnieniu klubu. Dodatkowym smaczkiem meczu jest to, że aż ośmiu zawodników obecnej kadry zespołu z Przechowa ma historię gry w Grucznie. Zapowiada się zatem zacięta rywalizacja i zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszego zespołu w walce o kolejne trzy punkty.