Najważniejszy mecz Marcina - jesteśmy z Tobą

Dzisiaj doszły do klubu bardzo smutne informacje że naszemu koledze z klubu Marcinowi pogorszył się w obecnym tygodniu stan zdrowia i walczy o niezwykle trudne zwycięstwo w najważniejszym dla siebie meczu. Walczy o życie..

Marcin jest wychowankiem naszego zespołu, ostatni mecz rozegrał w lutym tego roku gdzie strzelił nawet gola, niestety wkrótce po tym dowiedział się od lekarzy o wykryciu w jego organizmie raka żołądka. Po ponad półrocznym leczeniu i chwili kiedy było już lepiej dostał kolejny cios. Przerzuty na płuca i miednice stawiając Marcina w niezwykle trudnym położeniu. W związku z tym jutro podczas meczu będzie trwała zbiórka pieniędzy, które mają pomóc mu w leczeniu. Jest ona dobrowolna, ale jeśli chcecie pomóc to proszę weźcie ze sobą tyle ile możecie pomóc..
Gdyby nie choroba to Marcin na pewno grał by z nami w jutrzejszym meczu, wiele razy pomagał drużynie, teraz my pomożemy jutro.

Szysza – a dla tych którzy z nim grali „Pan Piętka” jesteśmy z Tobą!!!

Prosimy o wsparcie na trybunach oraz o kolejne udostępnianie.