Głosujemy na zadaszenie trybun w budżecie obywatelskim

Od dnia 17.09. do 21.09.2018r ruszyło głosowanie na projekty z Budżetu Obywatelskiego Gminy Świecie na 2019rok.
Zarząd Klubu LZS Wisła Gruczno złożył projekt na częściowe zadaszenie trybuny stadionu. Dlatego Zarząd Klubu zwraca się z prośbą do mieszkańców Sołectwa Gruczno o głosowanie na projekt złożony przez Klub. Wygrana w głosowaniu na nasz projekt zapewnia wszystkim kibicom sympatykom oraz mieszkańcom Gruczna dach nad głową w razie niepogody na kilkadziesiąt najbliższych lat. Żaden
Klub w powiecie nie posiada zadaszenia nad trybuną. Możemy mieć jako pierwsi.
Głosować można na tradycyjnym formularzu papierowym dostępnym u wnioskodawcy oraz sklepie G. S. przy piekarni w Grucznie.
Głosujemy następująco:
Wnioskodawca - nr. 17 na liście – Zbigniew Kotala - Zadaszenie części trybuny stadionu L Z S Wisła Gruczno. W okienku ilość punktów wpisujemy maksymalną ilość - 10 Na dole formularza wpisujemy dane osobowe wraz z własnoręcznym podpisem i oddajemy wnioskodawcy lub kierowniczce sklepu. Dane osobowe zawarte w formularzu będą niezwłocznie przekazane Sekretarzowi Gminy Świecie. Głosować można także online przez stronę:-budzetobywatelski.świecie.eu - Maksymalna ilość punktów to 10. Głosować można tylko jeden raz. Głosujemy na projekt Klubu LZS WISŁAGruczno.

Serdecznie dziękujemy