Czas na pierwszy sparing

W sobotę Wisła rozegra pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem będzie Unisłavia Unisław.

Z Unisławem przyjdzie nam zmierzyć się pierwszy raz od dłuższego czasu. W obecnym sezonie rywalizują na szczeblu toruńskiej Klasy A, w której po rundzie jesiennej zajmują 10. miejsce. Sparing z Unisłavią będzie dla naszych zawodników pierwszym oficjalnym meczem w 2019 roku. Po czterech tygodniach treningów trener Dariusz Wójcik będzie miał okazję sprawdzić formę poszczególnych zawodników i zastosować nowe rozwiązania taktyczne w meczu kontrolnym. Miejmy nadzieję, że pojedynek z Unisławem będzie początkiem owocnych przygotowań do rundy wiosennej.

Wisła Gruczno - Unisłavia Unisław (Boczne boisko Wdy Świecie) - 2 marca (sobota) godzina: 16.00